Гарантія

Вся продукція, придбана в інтернет-магазині і25.com.ua, має гарантію на експлуатацію, не залежно від того, придбана вона за повну ціну або зі знижкою. Умови гарантії відповідають вимогам Закону «Про захист прав споживачів» та чинним стандартам.

 

Обов'язковою умовою обміну по гарантії є наявність фабричної упаковки і повна комплектність товару. Так само просимо Вас зберігати чеки про оплату посилки, це дозволить швидше обробити Вашу заявку і допоможе уникнути помилок.

 

Заява розглядається протягом 14 днів. Суб'єкт господарювання залишає за собою право на проведення експертизи. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару споживачеві, в наслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання або транспортування, дії третіх осіб, або дії непереборної сили, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (ст. 15 п.14 і ст. 17 п. 5 Закону «Про захист прав споживача»).

Покупець має право обміняти товар, який не підійшла за формою, фасоном, кольором, розміром протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки (в нашому випадку від дня отримання посилки), якщо товар не був у вживанні, якщо збережений товарний вигляд, фабрична упаковка , товарний або касовий чек, видані покупцеві разом з проданим товаром.